Ingrida Rumševičienė

Geštalto psichoterapijos praktikė

Featured Image

2018-2021 Vilniaus Geštalto Institute įgytas Geštalto psichoterapijos praktiko sertifikatas ir dvejų metų privati konsultavimo praktika (studija „Art of Life“).

2007 m. Kellogg Graduate School of Management suteiktas Finansų vadybos laipsnis.

1997 m. KTU, Vadybos bakalauras.

 

Daugiau nei 15 metų darbo patirtis šeimų valdomose organizacijose:

  • darbuotojų savirealizacijos,
  • bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijų ugdymo,
  • emocinio intelekto lavinimo,
  • komandų formavimo,
  • derybų vedimo,
  • konfliktų ir pokyčių valdymo srityje.

 

Širdyje visada buvau „geštaltistė“. Man labai sava šios terapinės krypties filosifija – kur kiekvienas žmogus yra nedaloma kūno, proto, emocijų, tarpasmeninių santykių ir dvasinio pasaulio bei vertybių visuma nuolat siekianti pusiausvyros. Pati esu netobulos šeimos sistemos narys, todėl jau daugiau nei dešimtmetį tyrinėju tarpasmeninių santykių, savivertės ir sąmoningumo temas.

 

Laimė – tai buvimas abipusiai praturtinančiame ir nuoširdžiame santykyje su kitais žmonėmis, kuomet pažinę save mes galime atsiverti patys ir pažinti kitus.

Laimė šeimoje – buvimo šeimoje laimės pagrindas yra jos narių nuolatos sąmoningai tobulinama pilnaverčių santykių sistema. Jei šeimos nariai nori ir moka rūpintis savimi ir vienas kitu, kurti pasitikėjimu grįstą, žmogišką ir šiltą santykį – tokie santykiai sustiprina ir paruošia kiekvieną šeimos narį kokybiškesniam kontaktui su aplinkiniais, draugais, kolegomis ir pažįstamais.