Apie mus

Bendruomenė „Laimė šeimoje“

„Laimė Šeimoje” telkiame lektorius (mokslo atstovus, lektorius, koučerius, praktikus t.t.), kurie dalijasi savo žiniomis ir patirtimi, susijusia su Laimės šeimoje stiprinimu. Mūsų tikslas yra suteikti šeimoms žinias, įgūdžius ir įrankius, padedančius kurti darnius santykius.

Mūsų Vizija

Sukurti tvarią, bendruomenišką visuomenę, kurioje kiekviena šeima jaučiasi mylima, vertinama ir palaikoma, o santykiai tarp šeimos narių yra teigiami, darnūs, kiekvienas šeimos narys jaučiasi suprastas ir mylimas. Mes tikime, kad laiminga šeima yra darnios Lietuvos ir tvarios pasaulio visuomenės pagrindas. 

Mūsų Misija

Teikti aukščiausios kokybės švietimą, konsultacijas ir paramą šeimoms Lietuvoje ir pasaulyje, padėti joms įveikti iššūkius ir skatinti teigiamus pokyčius. Mes norime įkvėpti ir įgalinti šeimas, kad jos galėtų augti ir vystytis kartu, stiprinti savo ryšius ir kurti laimingesnę visų mūsų ateitį.

Šūkis

Laimė šeimoje – tvarios visuomenės pagrindas.

„Laimė šeimoje“ yra daugiau nei projektas – tai mūsų visų bendruomenė, kurioje mes kartu kuriame pozityvias permainas ir stipriname šeimas Lietuvoje ir visame pasaulyje. Mes esame čia Jums ir Jūsų šeimai!

Esame dėkingi, kai susisiekiate su mumis, kai norite pasiūlyti temų, kai norite pasisakyti šeimos stiprinimo, laimės šeimoje temomis nusifilmuodami pas mus bei jei norite tapti mūsų projekto mecenatoriais ar turite kitų bendradarbiavimo idėjų.

 

 

 

    Susisiekti su mumis