Mūsų lekcijos
Lekcijose - visos aktualios temos šeimoms stiprinti. Jose lektoriai dalijasi žiniomis, įgūdžiais ir įrankiais, padedančiais kurti darnius santykius.
Aktualiausios ir daugiausiai peržiūrų sulaukusios lekcijos. Žiūrėkite įrašus ir kurkite laimę savo gyvenime bei šeimoje.
Emociniai poreikiai ir norai. Emocijų reiškimas. Emocinis intelektas. Emocijų valdymas.
Tvarus, pozityvus bendravimas poroje. Poros tikslai. Asmeninė prasmė santykiuose. Vyro ir moters atsakomybės ir pareigos. Emociniai vyro ir moters poreikiai. Lūkesčiai. Saugumas ir ribos. Dialoginis bendravimas.
Darnūs ir pozityvūs santykiai su kaimynais, gimine, draugais, bendradarbiais, kolegomis. Tvari tauta. Pasaulis kaip šeima. Bendruomeniškumas.
Pasiruošimas tėvystei. Tėvo ir motinos vaidmenys, funkcijos ir pareigos šeimoje. Nėštumas. Kūdikystė - vaikystė iki 3m. Vaikystė iki 6m. Paauglystė. Vaiko emocinė raida. Kaip kurti sveiką santykį su vaikais? Ar reikia gyventi dėl vaikų? Kaip brėžti ribas?
Harmonija ir balansas visose asmeninio gyvenimo srityse. Savęs pažinimas. Savianalizė. Tikslingi asmenybės pokyčiai. Motyvai, elgsena, veiksmai. Saviugdos pratimai. Mano dvasinė ir fizinė ekologija. Energijos šaltiniai. Mano aplinka. Savirealizacija.
Šeima, kurioje augau, - mano kuriamos šeimos pagrindas. Mano tėvo ir mamos vaidmuo šeimoje. Mano santykis su mama ir tėvu. Mano vaikystė. Tėvų teigiamos ir neigiamos savybės ir jų įtaka.
Kiekvienas "Laimę" ir "Laimę šeimoje" suvokiame skirtingai. Šioje rubrikoje mūsų lektoriai dalinasi, kas jiems yra "Laimė", ir "Laimė šeimoje".
Visos rubrikos
Visos rubrikos
Populiariausios
Jausmai ir emocijos
Laimė poroje
Laimė Sociume
Laimingi vaikai
Mano asmeninė laimė
Mano tėvai
Kas yra Laimė Šeimoje?