Perfekcionizmas ir nepakankamumo jausmas

Šį video įrašą verta pažiūrėti žmonėms, kamuojamiems perfekcionizmo ir, ypatingai, verta pažiūrėti visoms moterims, kurios priekaištauja sau, kad nėra idealios mamos, žmonos, dukros, kolegės ir t.t. ir vis stengiasi būti geresnėmis, daug atiduoda kitiems bei pavargsta.

Noras būti tobuliems, - ar toks noras santykiuose padeda suartėti, ar kaip tik nutolina? Iš kur atkeliavęs jausmas, kad esate nepakankamas, kad darote kažką nepakankamai, kad vis negana? Iš kur, apskritai, toks jausmas, kad kažkas gali būti nepakankama?

Tol, kol šio ribojančio įsitikinimo “neatrišate”, nepaleidžiate tos energijos, tol visą laiką būsite nepatenkinti tiek savimi, tiek aplinkiniais.

Toks realybės įsivaizdavimas, toks realybės “nesutepimas” kelia kančią. Atsiranda nepasitikėjimas savimi, nepasitenkinimas, liūdesys, nuovargis, priekaištai antrai pusei. Tada ieškote, kad kažkas iš išorės pripildytų, kad “uždengtų” tą trūkumo jausmą.

Žiūrėkite video lekciją ir kartu su Nomeda Sabeckiene, “The Work of Byron Katie” metodo fasilitatore, ištrinkite šį ribojantį nepakankamumo jausmą.