VDU psichologijos bakalauras, sveikatos psichologijos magistras, Geštalto terapijos konsultavimo programa ( patvirtinta VU), Jungiškosios krypties psichoterapeuto programa (patvirtinta VU).
Daugiau nei 20 metų dirba su suaugusiais ir jaunais žmonėmis, dažniausiai ilgalaikės psichoterapijos forma, siekiant gelminių asmenybės pokyčių.
Trumpalaikis konsultavimas atsiliepiant į žmones, kurie nori papildomo žvilgsnio į save.
Problematikos laukas įvairiausias, nes skirtingus simptomus paparastai sukelia ta pati priežastis – nutolęs ar iškreiptas santykis su Tikruoju Aš arba Savastimi.
Artimiausia paradigma, kuria remiasi yra C.G.Jungo analitinis požiūris į gyvenimą. Pagrindiniai šio požiūrio teiginiai yra: žmogus kuria save savo duotybės -Savasties- pagrindu; svarbiausia brandaus žmogaus užduotis – individuacija, t.y. sklandaus ryšio su Savastimi kūrimas; individuacijos arba brendimo procese žmogui svarbu pažinti ir integruoti savo Šešėlį (nuslopintą, nepažintą savęs dalį); nuo gimimo esame susiję ne tik su asmenine pasąmone, bet ir šeimos, tautos bei žmonijos pasąmone, todėl sprendžiame ne tik savo, bet ir plačiau išplitusius kompleksus; įvairūs archetipai – pasąmonės dalys – atėjus reikiamam laikui aktyvuojasi ir mes įgauname vidinį žinojimą kaip tapti moterimi, vyru, tėčiu, mama, kūrėju, išminčiumi ir t.t.; savęs pažinimas ir pagarbus santykis su savimi leidžia kurti pagarbų santykį su kitu.
Mėgsta dalintis patirtimi ir požiūriu į gyvenimą su besidominčiais, tai daro skaitydama paskaitas visuomenei, kolegoms, socialiniams darbuotojams, pedagogams. Lektoriaus patirtis – daugiau nei 15 metų.
Laimė – tai laimė būti taikoje su savimi, pažinti nesustojantį Savasties kvietimą bręsti ir siekti pilnatvės, nebijoti reikiamos kančios, o tai yra aistra gyventi.
Laimė šeimoje – tai laimė būti taikoje su kitu, būti kito žmogaus laimės paieškų ir ėjimo per išbandymus liudininku, ir tai yra aistra pažinti kitą, kitokį.