Straipsniai
Rinkitės Jus dominančias temas ir raskite vertingų žinių, įžvalgų, įgūdžių, apie tai, kaip kurti darnius santykius.
Čia rasite temas apie jausmus bei emocijas. Kaip atpažinti ir valdyti? Emociniai poreikiai ir norai. Emocijų reiškimas. Emocinis intelektas. Emocijų valdymas.
Tvarus, pozityvus bendravimas poroje augina abu partnerius, padeda kiekvienam įgyvendinti tiek asmeninius, tiek poros tikslus. Asmeninė prasmė santykiuose. Vyro ir moters atsakomybės ir pareigos. Emociniai vyro ir moters poreikiai. Lūkesčiai. Saugumas ir ribos. Dialoginis bendravimas.
Apie darnius bei pozityvius santykius su kaimynais, gimine, draugais, bendradarbiais, kolegomis, tauta, visu pasauliu. Bendruomeniškumas padeda realizuotis asmeniškai bei įgyvendinti bendruomeninius tikslus.
Pasiruošimas tėvystei. Tėvo ir motinos vaidmenys, funkcijos ir pareigos šeimoje. Nėštumas. Kūdikystė – vaikystė iki 3m. Vaikystė iki 6m. Paauglystė. Vaiko emocinė raida. Kaip kurti sveiką santykį su vaikais? Ar reikia gyventi dėl vaikų? Kaip brėžti ribas?
Apie harmoniją ir balansą visose asmeninio gyvenimo srityse. Savęs pažinimas. Savianalizė. Tikslingi asmenybės pokyčiai. Motyvai, elgsena, veiksmai. Saviugdos pratimai. Mano gyvybinė energija. Mano dvasinė ir fizinė ekologija. Energijos šaltiniai. Mano aplinka. Savirealizacija.

 Svajonių gyvenimas. 


Šeima, kurioje augau, – mano kuriamos šeimos pagrindas. Mano tėvo vaidmuo šeimoje. Mano mamos vaidmuo šeimoje. Mano santykis su mama. Mano santykis su tėvu. Mano vaikystė. Tėvų teigiamos ir neigiamos savybės ir jų įtaka.
Visos rubrikos
Visos rubrikos
Populiariausi
Jausmai ir emocijos
Laimė poroje
Laimė Sociume
Laimingi vaikai
Mano asmeninė laimė
Mano tėvai